Haftalık Etkinlikler
PAZARTESİ

OYUNCAK GÜNÜ

Çocuklarımızın haftaya keyifli başlamaları için özellikle seçilmiş bir gündür. Sorumluluk almak, paylaşmak, sırasını beklemek, ödünç alıp vermek kavramını ve iletişim becerilerini güçlendirmek için oyuncağın etkili bir araç olduğunu düşünmekteyiz. Şiddet çağıştıran oyuncaklar (Kılıç tabanca v.s.), minik parçalı olanlar ve pahalı oyuncakların gönderilmemesi rica olunur.


SALI

KİTAP GÜNÜ

Kitap gününde çocukların sadece bir adet kitap getirmesi yeterlidir. Kitapların çocuğun yaş gurubuna uygun olması, uzun olmaması, korku ve kaygı duyguları uyandıran konu ve karekterler barındırmaması önemlidir.


ÇARŞAMBA

MEYVE GÜNÜ

Boyalı, şekerli yiyecekleri, cips, çikolata ve sakızı, colalı içecekleri kısacası abur cuburu sevmeyen çocuk varmıdır? Cevabı tabii ki hayır. Bizler çocuklarımıza süt içmeleri, bal, değişik meyve ve sebzeleri yemeleri için çaba sarf etmekteyiz. Bu çabamızı desteklemek için Çarşamba günleri çocuğun beraberinde kendisine yetecek miktarda veya birkaç çeşit meyve ile okulumuza gelmesinin olumlu ve sağlıklı bir davranış kazanmasına yardımcı olacağını düşünüyoruz.


PERŞEMBE

PUZZLE GÜNÜ

Çocuklarımızın yaş gurubuna uygun göndereceğiniz puzzle'larla bir çok bilişsel ve ince motor becerilerimizin yanı sıra birlikte ve ayrı ayrı çalışmayı, ödünç vermeyi, arkadaşımıza güvenmeyi ve paylaşmayı öğreniyoruz.


CUMA

TEMALI PARTİ GÜNÜ

Komik ol gel partisi, meslekler partisi, robotlar partisi v.b.....

SOSYAL ETKİNLİK GÜNÜ
Mutfak çalışmaları, konuk günü...

Ayrıca haftanın her günü, okulumuz psikoloğundan, dilediğiniz her konuda destek almanız mümkündür.
AYRICA SALI VE CUMA GÜNLERİ OKUL PSİKOLOĞUNDAN ÖZEL GÖRÜŞME İÇİN RANDEVU TALEP EDEBİLİRSİNİZ.
OKULUMUZDA, İNGİLİZCE EĞİTİMİ TAM ZAMANLI VE TAM TABANLI OLARAK, İNGİLİZCE DRAMA İLE DİL ÖĞRENMEYİ DESTEKLEYİCİ BİR ŞEKİLDE GERÇEKLEŞMEKTEDİR.


Sevgi'mle Kalın...